OMUZ ŞALI

Fiyat Aralığı


Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Sarı

159,90 TL 109,90 TL 31%
Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Gri

159,90 TL 109,90 TL 31%
Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Hardal

159,90 TL 109,90 TL 31%
Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Kiremit

159,90 TL 109,90 TL 31%
Yeni
Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Siyah

159,90 TL 109,90 TL 31%
Ücretsiz Kargo

Bloom Polar Omuz Şalı Haki Yeşil

159,90 TL 109,90 TL 31%

Bloom Polar Omuz Şalı Pembe

ÜRÜN TÜKENDİ
109,90 TL

Omuz Şalı

Omuz şalları hem stilinizi tamamlayacak bir aksesuar, hem de vücudunuzu soğuktan koruyacak bir üründür. Denizli Concept olarak omuz şallarında farklı model ve renk seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Omuz şalları bir çok farklı kumaş ve özelliklere sahip olabilmektedir. Hem şık bir aksesuar olarak hem de sizi sıcacık tutacak şal modelleri arıyorsanız sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

En Yeni Omuz Şalı Modelleri

Omuz şalları sonbahar ve kış aylarında en çok kullandığımız aksesuarlardan biridir. Denizli Concept olarak en kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz omuz şallarınızı sitemizde sizlere sunuyoruz.Birçok renk seçeneği sayesinde kendi zevkinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Polar omuz şalı evde, piknikte

Omuz Şalları Nasıl Kullanılır?

Omuz şallarını kullanmak oldukça kolaydır. Her omuz şalı modelinin kullanımını birbirinden farklılık göstermektedir. Örneğin; omuza atılan şal modelleri hem atkı hem de şal olarak kullanılabilir. Panço omuz şalı modelleri ise; sırt kısmından atılarak omuzları kapatacak ve iki yandan sarkacak şekilde kullanılır. Triko omuz şalı modellerini de yine sırt kısmınızdan öne doğru atarak ister iki ucunu sarkıtıp isterseniz de bir ucunu diğerinin üstüne atıp kullanabilirsiniz. Omuz şalını nasıl kullanacağınız tamamen sizin tarzınızla ve yaratıcılığınızla ilgilidir. Omuz şalları ayrıca düğmeli ve daha uzun boylarda da tasarlanmaktadır. Bunlar da tıpkı bir panço gibi giyilir ve kabanların üstünde kullanılabilir.

Omuz Şalı Fiyatları

Soğuk havalarda ve kış aylarında yalnızca kaban, pardösü ya da mont giymek soğuktan korunmaya yardımcı olmayabilir. Bu gibi zamanlarda üzerinize alacağınız bir omuz şalı ile soğuktan tamamen korunabilirsiniz. Üstelik omuz şalı fiyatları her bütçeye hitap eden aralıklardadır. Omuz şallarının fiyatları genel olarak ürünün kumaş özelliklerine bağlı değişkenlik göstermektedir. Kategorimiz üzerinden en uygun fiyatlı ve en kaliteli omuz şalı modellerini inceleyerek, siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.